top of page

4 rodinné domy Pustějov

Na hranici krásné přírodní rezervace Poodří, kde vás pohltí klid díky malému počtu turistů, ale zároveň v obci s poštou, mateřskou i základní školou, potravinami, praktickým lékařem a také s moderní sportovní halou, fotbalovým a beach-volejbalovým hřištěm, pumptrackovou dráhou, knihovnou a mnohým dalším.

Skvělá dopravní dostupnost díky blízkosti dálnice D1, pak z obce dělá místo s velkým potenciálem dalšího rozvoje a vhodné místo pro život mladé rodiny.

Ostrava-    15 min.

Olomouc-  35 min.

Opava-       30 min.

Výběr domů
Proveďte volbu domu 
na obrázku vpravo
dron2.jpg
Galerie projektu
O obci

    Obec Pustějov se nachází v Moravskoslezském kraji v okrese Nový Jičín. V její těsné blízkosti vede dopravní tepna Česka, dálnice D1, která obyvatelům zajišťuje dobrou dostupnost do všech moravských i slezských metropolí, avšak nijak nenarušuje její klid. Součástí území obce je chráněná přírodní rezervace Poodří, která nabádá k romantickým výletům pěšky či na kole. Turistická stezka vede územím mokřad, meandrující řeky Odry, kde je možné spatřit velké množství divokých zvířat a navštívit několik parků a zámků.

    V obci se odehrává také čilý kulturní a sportovní život. Kromě sokolovny, sportovní haly, dětského, hasičského a fotbalového hřiště si zde můžete zahrát také beachvolejbal. Pravidelně se zde konají amatérské badmintonové turnaje i cyklozávody pro děti i dospělé, aj. V sokolovně se každoročně pořádají plesy a v obecním úřadě naleznete také veřejnou knihovnu.

bottom of page