top of page
Gray Theme Objects

Naše práce

Každá stavba pro nás znamená víc, než jen číslo ve statistice, a tak k ní také přistupujeme. Stavět tak, jako bychom stavěli sami pro sebe, od hrubé stavby až do posledního detailu. Tato vize zaručuje udržení vysoké kvality provedení, spokojenost klientů a minimum reklamací. Dlouhá životnost a hodnota staveb pak dává smysl naší práci i Vaší investici.

 Podívejte se zde na pár z nich...

Kunin.jpg

Rodinný dům Kunín

soukromý investor

Rodinný dům s halou, čtyřmi pokoji, kuchyní, šatnou a dvěma koupelnami. Pro stavbu bylo použito jednovrstvé cihelné zdivo s dutinami vyplněnými polystyrénem. Pro eliminaci tepelných mostů pak unikátní systém Multipor.

Dvojdům Oldřišov

vlastní projekt

Dva zrcadlově obrácené domy, které spolu sousedí krytým stáním pro auta. Díky důmyslně řešenému vnitřnímu prostoru poskytují dostatek zázemí i soukromí svým obyvatelům. Nyní na přilehlém pozemku pokračujeme s  2. etapou malého solitéru.

DJI_0513_edited.jpg
RemoteMediaFile_6553620_0_2022_02_20_11_08_20.jpg

Rodinný dům Pustějov

vlastní projekt

Stavba bungalovu pro mladou rodinu v obci se zajímavým potenciálem. Díky dobrému dopravnímu spojení do Olomouce, Ostravy i Opavy již vyhlížíme další etapu, ve které nabídneme další 4 solitérní domy.

Admin. budova s byty Opava

vlastní projekt

Projekt poblíž centra města s komerčním využitím. Kromě kanceláří a bytů poskytuje také administrativní zázemí naší společnosti. Zde se s námi můžete setkat.  

englišova_edited.jpg
bottom of page